Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Korczowiska - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

247 500 zł3 300 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 181/3 o powierzchni 0,33ha, położona w m. Korczowiska, gm. Ranizów,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

455 000 zł58,90 m² 7 724,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.9 m2 z ogródkiem 16 m2 .Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji , Osiedle przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł182 m² 8 510,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bezpośrednio od Właściciela: na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni użytkowej 182m2. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, garderoba o powierzchni 13 m2. Działka 8 arów. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,43 m2 z przestronnym ogródkiem o powierzchni 50 m2, wydzielonym od sąsiadów nieprzeziernym murkiem ogrodzeniowym zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 030 m² 174,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu 10 arowej działki w Budach Głogowskich przy drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana w pobliżu lasu oraz przystanku szynobusowego Wymiary 24 m szerokości x 42m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Pogwizdów(Korczowiska + 18 km)

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,90 m² 5 010,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł144,96 m² 5 511,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 052 m²

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 144,96 m , zlokalizowanego w miejscowości Bojanów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł400 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu małą działkę budowlaną położoną w Rogoźnicy, część Głogowa Małopolskiego. Działka o powierzchni 400 m2 idealna pod mały dom, lub dom na zgłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107,11 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kolbuszowa Dolna(Korczowiska + 22 km)

110 000 zł864 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8.64a zlokalizowanej w Kolbuszowej! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Korczowiska

Korczowiska,podkarpackie

247 500 zł3 300 m² 75 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij